BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Temizlik sektörü Bursa gibi  kentlerde daha önemlidir. Bu yüzden her sektörün ihtiyacı olan temizliğin kusursuz bir şekilde yapılması için, firmamız “Berrak Group ” Bursa  temizlik firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır.

Birbirinden farklı sektörlerde hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu yüzden her zaman size özel hizmet verecek olan firmamız, memnun kalacağınız birçok alternatifi size sunacak bir şekilde çalışmaktadır. En ekonomik şekilde hizmet alacağınız Berrak  grup  ile avantajlı fiyat seçeneklerini her zaman yaşayabilirsiniz.

Birbirinden şık mekanların hijyenini sağlamak için çalışan firmamız, koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sunarak beğeni kazanacak olan hizmetlerini sunmaktadır.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin tüm mekanlarını en iyi şekilde temizlemek amacıyla hizmet veren firmamız memnun kalmayacağınız hiçbir hizmeti eksik bırakmamaktadır. Bu yüzden her zaman önceliğimiz müşterilerimizi mutlu etmek olacaktır.

Çalışanlarımızın düzenli olarak eğitim almasını sağlayarak her fırsatta memnun kalacağınız sonuçlara ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu yüzden her zaman misyon edindiğimiz hizmetlerimizle en uygun koşullarda sorunlarınızı çözüyoruz. Teknolojik ve pratik ekipmanlarımızla kalıcı bir müşteri memnuniyeti garantiliyoruz.

Vizyonumuz;

Geleceğe dair hedefimiz müşteri memnuniyetini %100’e ulaştırmak ve Bursa’nın tüm mekanlarında elemanlarımızın istihdamını sağlamaktır.

Dış mekan temizliğinden iç mekan temizliğine kadar temizliğin her türlü detayını sunacağımız sitemizde, birbirinden farklı gereçlerle nitelikli bir temizlik sağlıyoruz. Gelecekte de tüm iş yerleri ve mekanlarda temizlik hizmeti vererek memnun kalacağınız sonuçları sizlere sunmaktan onur duyacağız. Bursa temizlik ihtiyaçlarında tüm dünyanın bilinen markalarını kullanan ekibimiz, sizin için her zaman memnuniyet sunacak sonuçlar üreterek Bursa’da lider konuma gelmeyi hedeflemektedir.

Temizlik sektöründe en hızlı ve güvenli çözümleri sunan firma olmayı hedefleyen firmamız uygun koşullarda hizmet alabilmeniz için hizmet ağını üst düzeye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz;

Profesyonel temizlik hizmeti veren ekibimiz, öncelikle genel temizlik konusunda eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra aşağıdaki temel kategorilerde hizmet veriyoruz;

 • Ev temizliği,
 • Ofis temizliği,
 • Cam temizliği,
 • Otel temizliği,
 • Okul temizliği,
 • Fabrika temizliği,
 • İnşaat temizliği,
 • Koltuk temizliği,
 • Özel temizlik,
 • Villa temizliği,
 • Perde temizliği gibi birçok farklı temizlik ihtiyacını karşılıyoruz.

Mekanlarınızın en iyi şekilde değerlendirilebileceği temizlik sistemi için ihtiyaç duyduğunuz birçok temizlik türünde uzman olan ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Her zaman memnuniyet garantili hizmet anlayışımızda önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz olmakla birlikte, Bursa temizlik hizmeti konusunda sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmetinizdeyiz.


YUKARI
HAKKIMIZDA - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group 2000 yılında Bursa'da kurulmuştur. Kuruluş yıllarında Bursa Temizlik sektörünün öncüsü olmuş ve geride kalan 20 yıllık zaman zarfında inşaat, ilaçlama, özel güvenlik ve üretime destek gibi hizmet kollarında da ağırlı
ofis-temizligi-insaat-sonrasi-temizlik-ev-temizligi-dis-cephe-temizligi-bursa-temizlik-