BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

İNŞAAT TEMİZLEME

İNŞAAT TEMİZLEME

Çok kapsamlı, yorucu ve detaylı bilgi gerektiren bir hizmettir.
Özellikle yeni ev alanlar bu hizmetimizden çok faydalanmaktadır.
İnşaat sonrasında evlerin çok kirli, inşaat kalıntıları ile dolu olduğu bilinen bir geçektir.
Ev sahipleri bu kalıntıları temizlemeye çalışsalar da bir süre sonra yardıma ihtiyaç duyduklarını fark ederler.
İşte tam olarak bu noktada profesyonel destek almak çok önemlidir.
Profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmeti arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.
Evinizi en kısa sürede tüm kirlerden, kalıntılardan arındıracak ve sizlere tertemiz bir ortam teslim edeceğiniz.
İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz yalnızca evlere değil iş yerlerine, ofislere, fabrikalar, kurumlara, villalara vb. mekânlarda sizlere sunulmaktadır.
Özellikle bu temizlik kapsamın cam-çerçeve temizliği, etiket-bant çıkartma temizliği, boya ve harç malzemelerini temizleme işlemleri yapılmaktadır.
İnşaat sonrası temizlik hizmetinde tüm mekân dıştan ve içten profesyonelce silinir ve ardından diğer işlemlere geçilir.

İnşaat sonrası temizlik hizmeti titizlikle yapılmaktadır. İnşaat sonrası kaba temizlik, detay temizliği, makine ile yerlerin temizliği, cam silme, banyo ve wc harçların çıkartılması, asansör temizliği, merdiven ve korkuluk temizliği..

 

Konut piyasası gelişmeye devam ediyor. Bursa bölgesi ve çevre ilçelerinde talep gören bir çok proje, site mevcut. Bu projelerin imalatı bittikten sonra, inşaat sonrası oluşan kirlilik söz konusudur. Evin tamamı toz, harç, silikon, etiket ve koruma bantları ile istenmeyen bir görüntüye maruz kaşmaktadır. Birçok insan yeni bir evin inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır bilmek istiyor. Aslında fazla bir seçeneğiniz yok, iki seçeneğiniz mevcut.

Birinci seçenek, özel bir profesyonel temizlik hizmeti almaktır. Bu seçeneği değerlendiriyorsanız, temizlik şirketleri konusunda araştırmanızı yapın. Çevrenizden, dostlarınızdan daha önce hizmet aldıkları temizlik şirketleri tavsiyesi alabilirsiniz. En çok tercih edilen yol, Google dan Bursa temizlik şirketleri diye arama yapmanız. Temizlik şirketin yorumlarını okuyun. Evinizi güvenle teslim edeceğiniz bir firma üzerinde durun.

İkinci seçenek ise, birçok insan için, yeni bir ev alma süreci o kadar pahalıdır ki, herhangi bir tasarruf değerlidir, bu yüzden okumaya devam edin ve nasıl yapılacağını keşfedin!

Yeni evinizden zevk almadan önce sürecin bu son aşamasına yardımcı olmak için  bizleri  arayabilirsiniz 

 


YUKARI
İNŞAAT TEMİZLEME - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Talepleriniz doğrultusunda size özel temizlik hizmetleri sunuyoruz. Hizmet-Temizlik-Aracılık. Uzman İnşaat Temizliği. Temiz Ofis & Temiz Ev. Kurumsal temizlik hizmeti.
insaat-sonrasi-daire-temizligi-okul-fabrika-dis-cephe-cam-temizligi-gunluk-personeltemini-dis-cephe-cam-temizligi-is-guvenligi-riski-sifir-su-itici-ile-cam-temizligi-duzenli-temizlik-yapilir-guvenilir-bilgili-eleman-cam-yikama-makinesi-