BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

OKUL - DERSHANE TEMİZLİĞİ

OKUL - DERSHANE TEMİZLİĞİ

Okullar ve dersaneler geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştiği alanlardır. Bu alanların temizliği her zaman uzman bir ekibe teslim edilmeli ve kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın hayatlarını riske etmemeliyiz.

 

Çocuklarımız vaktinin büyük bölümünü okullarda geçirirler. Okul çağına giren bir çocuk 6 yaşından itibaren ortalama 16 yıllık bir eğitim öğretim hayatının içine atılır.

 

Özellikle çocukluk dönemlerinde yavrularımız son derece savunmasız ve korunmaya muhtaçtırlar. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz okulların, dersanelerin yeterli derecede hijyen sağlaması ve çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda eğitimini görmesi son derece önemlidir. Okullarda yüzlerce, binlerce çocuk aynı ortamı paylaşır ve bu durum bulaşıcı hastalık riskini arttırmakla beraber korunmayı da zorlaştırır. Tek bir çocuğun hasta olması okulda yüzlerce kişiye bu mikrobun bulaşması için uygun koşulu sağlar.

 

Temizliğin her alanında profesyonel kadrosu ile hizmet sunan Berrak Group okul ve dersane temizliğinde de her zaman A kalite hijyen anlayışını benimsemiştir. Geleceğimiz Berrak Group hizmetleri ile güvence altında.


YUKARI
OKUL - DERSHANE TEMİZLİĞİ - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
okul-dershane-temizligi-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz