BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

HASTANE TEMİZLİĞİ

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastaneler insanların şifa bulmak için gittikleri fakat buna bağlı olarak bir o kadar da enfeksiyon riskinin yüksek olduğu alanlardır. Hastanelerin temizliği özellikle dikkat ve özel yöntemler gerektirir.

 

Hastaneler birçok hastanın girip çıktığı ve enfeksiyon riskinin çok yüksek olduğu alanlardır.

 

Bu alanlarda temizliğin herhangi bir nedenle zaafiyete uğraması zaten hasta oldukları için tedavi görenlerin daha farklı hastalıklarla boğuşmak zorunda kalması demektir. Burada oluşacak bir enfeksiyon ciddi can kayıplarına yol açabilir. Hastanelerde çapraz bulaşma riskini en aza indirmek için özel yöntemler kullanan temizlik ekibimiz hastane temizliğinde özel eğitimlerden geçmektedir.

 

Hastane de odaların temizlenmesi, tuvaletler, koridorlar, salonlar, merdivenler ve asansörler gibi her alan en ufak bir yer göz ardı edilmeden titizlikle temizlenmesi gerekir.

 

Berrak Group bünyesinde çalışan temizlik ekibi temizlik işine göre farklı ekipler halinde çalışmakta ve çalıştıkları alanda gerekli eğitimler ve bilgilendirmeleri almış olarak yaptıkları işin bilincinde profesyonel bir ekip olarak çalışmakta ve temizlik hizmeti sunmaktayız.


YUKARI
HASTANE TEMİZLİĞİ - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
hastane-temizligi-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz