BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

CAM VE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

CAM VE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Cam ve dış cepheler binalarımızın iş yerlerimizin dışa yansıyan yüzleridir. Dış cephe ve camları örneklersek insan ve kıyafetleri ile benzerlik kurabiliriz.

 

Cam ve dış cepheler binalarımızın dışarıya yansıyan görüntüsüdür diyebiliriz. İnsanlar nasıl ki temiz kıyafetler giyinmeye, giyimine önem veriyorsa binalarımızın da dış cephe ve camları için aynı şey geçerlidir.

Yağmur, rüzgar ve toz gibi dış etkenler zaman içinde cam yüzeylerde ve dış cephelerde bir katman oluşmasına neden olur. Oluşan bu katman cam ve dış cephelerin mat ve kirli bir görünüm almasına, göze kötü görünen bir yapı oluşmasına neden olur.

Cam ve dış cephe temizliğinde temizlenecek yüzeye ve yüksekliğe göre merdiven veya sepetli vinçler yardımı ile temizlik hizmeti sunmaktayız.


YUKARI
CAM VE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
cam-ve-dis-cephe-temizligi-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz