BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

FABRİKA TEMİZLİĞİ

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrikalar üretimin yapıldığı ülke ekonomisi açısından büyük önem taşıyan büyük işyerleri olarak tanımlayabiliriz. Bu alanlarda çalışmanın, üretimin sürekliliği esas alınır.

 

Fabrikalar üretim kapasitesine göre bünyesinde binlerce kişi barındıran büyük işyerleridir.

Bu alanlarda sürekli bir çalışma yoğunluğu ve iş akışı vardır. Fabrikalarda üretimin devamı iş gücünün sürekliliğine bağlıdır. Yeterli iş gücü temin edilmediği durumlarda veya çeşitli nedenlerle iş gücü kaybu yaşanırsa üretimde ciddi anlamda düşüşler ve zararlar ortaya çıkar. Fabrikalarda üretimde her ne kadar makineler üzerinden görünsede temel etken insandır. Fabrikalarda binlerce kişinin kullandığı alanlar olduğu için bu alanların sürekli olarak temizlenmesi gerekir.

Ayrıca makinelerden çıkan artıkların ve kimyasalların temizliği özel yöntemler gerektirir. Fabrika ve endüstriyel alanların temizliğini ev temizliği ile kıyaslamamak gerekir. Bu alanda gerek çalışan temizlik personelinin tecrübesi gerekse kullanılan özel kimyasal maddeler farklılık gösterir.Berrak Group bünyesinde yer alan uzman personelleri ile temizliğin her alanında olduğu gibi Fabrika ve Endüstriyel Temizlik alanında da fark yaratmaya devam ediyor.


YUKARI
FABRİKA TEMİZLİĞİ - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
fabrika-temizligi-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz