BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

İŞYERİ TEMİZLİĞİ

İŞYERİ TEMİZLİĞİ

İşyerleri insanların evleri dışında vakitlerinin büyük bölümünü geçirdikleri çalışma alanlarıdır. Bu alanlarda iş yükü ve müşteri yoğunluğuna bağlı olarak kullanımdan kaynaklı sürekli bir temizlik ihtiyacı mevcuttur.

 

İşyerimiz genelde yaptığımız işin dışarıya yansımasıdır diyebiliriz. Yaptığımız işe dair gelen misafirlere veya dışardan bakanlara işyerimiz, ofisimiz işimizi yansıtır.

 

İşyerinde çalışanlar ve gelen misafirlerden veya müşterilerden kaynaklı olarak sürekli bir koşturmaca sürekli bir aktiflik yaşanır. İşyeri temizliğini iki farklı alanda ele alabiliriz. Bunlardan biri gelen misafir ve müşterilerimizin üzerinde bıraktığımız izlenim ikincisi de işyerinde bulunan herkesi etkileyen sağlık faktörüdür. İşyerimizde temizliğin önemsenmemesi çalışanlar arasında hastalıkların oluşmasına ve işyerinin iş gücü kaybına uğramasına neden olur. İşyerlerinde toplu kullanım alanları olan tuvaletler, yemekhaneler sürekli temiz ve hijyenik tutulmak zorundadır. Bu alanlarda temizlik konusunda gerekli önem verilmezse bakteriler, böcekler ve fareler ortaya çıkar. Bunun sonucunda hastalık riski doğar ve hizmet verdiğimiz sektöre göre çok ciddi zararlara uğrayabiliriz. Örneğin gıda sektörünü ele alırsak bu gibi bir durumun ortaya çıkması işyerimizin kapanmasına ve çok ciddi zarara uğramamıza neden olur.

 

Berrak Group 20 yıla yakın zamandır temizliğin her alanında sizlere kusursuz temizlik hizmeti sunuyor. Her zaman en iyisini siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı hedefleyen firmamız bünyesinde çalışan tüm personelimiz alanında uzman ve gerekli eğitimlerden geçmiştir.


YUKARI
İŞYERİ TEMİZLİĞİ - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
isyeri-temizligi-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz