BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

FARE İLAÇLAMA

FARE İLAÇLAMA

Berrak Group ilaçlama hizmetleri ile evlerinizde işyerlerinizde farelere karşı etkili mücadele yöntemleri sunmaktadır. Farelerden tamamen kurtulmak Berrak Group ile mümkün!

 

Fareler hemen her ortamda hızla çoğalabilen ve farklı türleri olan canlılardır. Bazıları çok büyük olacağı gibi bazıları da çok daha küçük canlılardır. Fareler insanlardan kalan artıklarla beslendikleri için sık sık yaşama alanlarımızı işgal eder ve bu alanlarda çoğalırlar. İnsanlar ile aynı ortamı paylaşsalar bile daha çok geceleri ve etrafta kimsenin olmadığı zamanlarda ortaya çıkarlar. Bu da evimizde veya işyerimizde fare olsa bile bunun farkına geç varmamız anlamına gelir. Farelerden bazıları üzerinde taşıdıkları parazitlerle insan sağlığı için zararlı olsalarda bazıları geceleri biz uyurken bizlere ve çocuklarımıza bile zarar verebilmektedirler. Bursa fare ilaçlama hizmetleri alanında uzman ekibimiz sizler için garantili fare ilaçlama yöntemleri sunmaktadır.


YUKARI
FARE İLAÇLAMA - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
fare-ilaclama-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz