BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

EV İLAÇLAMA

EV İLAÇLAMA

Evlerimiz vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz alanlar olduğu ve bu alanlarda yemek yediğimiz ve sıcak ortamlar olduğu için böek ve farelerin ve diğer haşerelerin yaşaması için uygun alanlardır.

 

Evlerimizde mutfak banyo yatak odası ve oturma odası gibi evin büyüklüğüne ve yapısına göre farklı odalar bulunabilmektedir. Fakat bu alanlar bizlerle beraber farklı canlılar içinde yaşama alanı olarak kullanılır. Özellikle besin artıklarının çok olduğu mutfak gibi alanlarda böcek ve fareler için bolca besin bulunur ve ortam sıcaklığı da uygun olduğu için bu canlılar buralarda hızla çoğalır ve etrafa yayılmaya başlarlar. Evimizde gördüğümüz tek bir tane fare veya böcek daha göremeiğimiz onlarcasının habercisi olabilirler. Bu canlılar evlerimizde mutfak, dolap arkaları, tezgah altları gibi gözden uzak alanlarda çoğalır ve genelde geceleri ortaya çıktıkları için bazen çok geç fark edebiliriz. Böcekler haşereler yaşadıkları ortamlardan dolayı evlerimizde birçok hastalığı ve bakteriyi getirir ve sağlığımız adına ciddi tehdit oluştururlar. Berrak Group ile evlerinizde böcek ve tüm kemirgenlere son veriyoruz.


YUKARI
EV İLAÇLAMA - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
ev-ilaclama-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz