BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

İŞYERİ İLAÇLAMA

İŞYERİ İLAÇLAMA

İşyerleri evlerimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz çalışma alanlarıdır. Bu alanlarda bulunan mutfak, tuvaletler gibi alanlar böcek ve haşerelere ve farelere uygun yaşama ve çoğalma alanları sunmaktadır.

 

İşyerleri, yapılan işe göre farklılık göstermekle beraber böcek ve haşereler içinde cazip yaşama alanları oluştururlar. Özellikle gıda sektöründe hizmet sunan firmalar böcek ve fareler için besin kaynağı ve en uygun yaşama alanını ifade eder. Bu alanlarda ilaçlamanın özellikle aksatılmadan periyodik olarak yapılması gerekmektedir. İlaçlama hizmeti sunan firmanın kurumsal ve profesyonel olması etkili ilaçlama için mutlaka temel faktördür. Bursa işyeri ilaçlama hizmetleri ile Berrak Group her alanda etkili ve garantili ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. İşyerlerinde böcek ve haşerelerin görülmesi demek çalışanların ve işyerimize hizmet sunduğumuz müşterilerimizin sağlığının riske edilmesi anlamı taşır. Ayrıca işyerimizde böcek ve fare bulunması büyük bir güven kaybı ve müşteri kaybı yaşanmasına neden olur.


YUKARI
İŞYERİ İLAÇLAMA - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
isyeri-ilaclama-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz