BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

GARANTİLİ İLAÇLAMA

GARANTİLİ İLAÇLAMA

Berrak Group ilaçlama sektöründe 20 yıllık bir geçmişi ile sizlere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Berrak Group'un profesyonel ilaçlama ekibi her zaman yaptığı işin garantisini sunmaktadır.

 

Berrak Group bünyesinde çalışan profesyonel ilaçlama ekibi ile geride bıraktığı 20 yıllık sürede her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Böcekler, haşereler ve farelere karşı etkili ve kesin çözüm için Berrak Group ilaçlama hizmetlerinden destek alabilir ve profesyonel ilaçlama hizmeti ile böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. Yapacağınız tek şey Berrak Group'u aramak ve ilaçlama talebinde bulunmak. Alanında uzman ilaçlama ekibimiz böek veya kemirgenin türüne göre en uygun ilaçlama tekniği ve aralığı konusunda sizleri bilgilendirir. Bazı böcek türleri tek ilaçlama ile çözülürken bazı böcek türleri yumurtadan çıkma ihtimaline karşın bazı durumlarda ikinci veya üçüncü ilaçlama gerekebilmektedir. Böcek ve farelere karşı yapılan ilaçlama sonrası ekibimiz tarafından belirlenen periyotta ikinci ilaçlama yaptırılmalıdır. İlaçlama sonrası ekibimiz tarafından belirlenen sürede tekrar böcek veya haşerenin ortaya çıkması durumunda garanti kapsamında böcek ve haşerelere karşı ücretsiz ilaçlama talep edebilirsiniz.


YUKARI
GARANTİLİ İLAÇLAMA - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
garantili-ilaclama-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz