BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

İLAÇLAMA KİMLERE YAPTIRILMALI ?

İLAÇLAMA KİMLERE YAPTIRILMALI ?

İlaçlama hizmeti kimyasal bir işlem olduğu için özellikle dikkat edilmesi gereken ve halk sağlığını korumak adına yapılan bir işlemdir. Fakat ilaçlama işlemi bu işin uzmanı olmayan kişilere yaptırılırsa çok ciddi sorunlarla karşılaşabiliriz.

 

Berrak Group; bünyesinde barındırdığı profesyonel ilaçlama ekibi ile böcek ve haşerelere karşı garantili ve kesin çözümler sunmaktadır. İlaçlama hizmetini yapan personelin işinin bilincinde olması ve kullanılan ilaçların insan sağlığına zararlı olmaması son derece önemlidir. Böcek ve fare ilaçlamada kullanılan ilaçlar tarım bakanlığınca onaylı ve halk sağlığına zararı olmayan ilaçlar olmalıdır. Özellikle merdiven altı olarak tabir edilen ilaçlama firmaları veya ilaçlama yapan kişiler kaçak ilaçlar kullanmakta ve insan sağlığını korumak için yapılan ilaçlama ters etki yaparak sizlerin sağlığını tehdit eder. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın kurumsal bir firma olması her zaman önemlidir. Yapılan ilaçlama öncesi ve ilaçlama sonrası karşınızda her zaman yetkili birilerini bulabilir ve dilek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bursa ilaçlama sektöründe 20 yıllık hizmet geçmişi olan Berrak Group bünyesinde çalışan ilaçlama ekibi gerekli ilaçlama sertifikalarına sahip ve tarım bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır.


YUKARI
İLAÇLAMA KİMLERE YAPTIRILMALI ? - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
ilaclama-kimlere-yaptirilmali-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz