BİZE ULAŞIN

T: 05454381608
M: info@berrakgroup.com

Yukarıda verilen bilgiler yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ADRES

Minareli Cavuş Mahallesi Merkez Sokak No:1 Daire 4 Nilüfer / BURSA NİLUFER

BURSA İLAÇLAMA

BURSA İLAÇLAMA

Bursa sürekli olarak gelişen ve büyüyen illerimizdendir. Bu gelişme ile sürekli olarak dışardan göç almakta ve bu göçle beraber hemen her sektörde ihtiyaçlar artmaktadır.

 

Berrak Group Bursa İlaçlama sektörünün lider firmalarındandır. Bursa da sürekli olarak ihtiyaç olan hizmet sektöründe Berrak Group ilaçlama hizmetleri ile haşere ve farelere karşı kesin ve etkili çözümler sunar. Bursa ilaçlama hizmetleri ile tüm böcek türleri ve haşereler için ilaçlama hizmetlerimiz mevcuttur. İlaçlama yapılacak böcek ve haşerenin türüne göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılır.Bursa ve tüm ilçeleri için ilaçlama servislerimizle iletişime geçebilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Berrak Group olarak Nilüfer ilaçlama, Osmangazi ilaçlama, Yıldırım ilaçlama, Mudanya ilaçlama, Gemlik ilaçlama, İnegöl ilaçlama vs. Bursa' nın tüm ilçelerinde ilaçlama servislerimizle iletişime geçebilirsiniz.


YUKARI
BURSA İLAÇLAMA - Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik , temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temiz
Berrak Group | bursa temizlik , inşaat sonrası temizlik ,temizlik firmaları ,Bursa temizlik şirketleri Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve diğer ilçelerde uzman ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri kendi araçları ile temizlik yapılacak alana gelerek belirlenen saat aralığında çalışır. Temizlik için belirlenen gün ve saat aralığı dışına hiç çıkılmaz. Çünkü temizlik için ev ve iş yerlerinin uygun zamanları esas alınır. Bursa temizlik şirketleri ev temizliği, iş yeri temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, apartman temizliği ve daha bir çok alanda hizmet verirler.
bursa-ilaclama-berrak-group-bursa-temizlik-insaat-sonrasi-temizlik-temizlik-firmalari-bursa-temizlik-sirketleri-nilufer-osmangazi-yildirim-ve-diger-ilcelerde-uzman-ve-profesyonel-ekipleri-ile-hizmet-vermektedirler-temizlik-sirketleri-kendi-araclari-ile-temiz